Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Cieszyński Klub Sportowy Piast - Tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2020 r.

 

Seniorzy 

Skoczów: Klasa A Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  11  29  9  2  0  71:12
 2.  LKS Victoria Hażlach  12  29  9   2  1   29:16
 3.  LKS OLZA Pogwizdów  12  23  7   2  3   40:23
 4.  LKS Błękitni Pierściec  12  22  7   1  4  29:26
 5.  LKS Kończyce Małe  12  17  5  2  5  30:28
 6.  KS Nierodzim  13  15  4  3   6  20:28
 7.  LKS Iskra Iskrzyczyn  13  13   3   4   6  43:33
 8.  GKS Morcinek Kaczyce  11  6   2   0  9  24:50
 9.  MKS Promyk Golasowice  12  0   0   0   12  3:73

Terminarz skoczowskiej A-klasy Grupy 1 

 

 Juniorzy

Skoczów: III Liga okręgowa A1 Junior - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  8  21  7  0  1  52:6
 2.  LKS Błyskawica Drogomyśl  8  16  5  1  2  34:16
 3.  LKS Pogórze  8  16  5  1  2  19:12
 4.  LKS Olza Pogwizdów  8  15  5  0  3  18:35
 5.  LKS Ochaby 96  8  10  3  1  4  12:14
 6.  RKS Cukrownik Chybie  8  9  2  3  3  7:17
 7.  LKS Beskid Brenna  8  9  3  0  5  28:23
 8.  LKS 99 Pruchna  8  8  2  2  4  19:14
 9.  LKS Wisła Strumień  8  7  2  1  5  6:17
 10.   Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  8  4  1  1  6  7:48

Terminarz skoczowskiej III Ligi okręgowej A1 Junior

 

Trampkarze

Skoczów: III Liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  8  24  8  0  0  60:2
 2.  RKS Cukrownik Chybie  8  21  7  0  1  107:7
 3.  LKS Olza Pogwizdów  8  21  7  0  1  71:4
 4.  LKS Wisła Strumień  8  15  5  0  3  37:28
 5.  LKS Pogórze  8  12  4  0  4  35:38
 6.  LKS Beskid Brenna  8  9  3  0  5  25:53
 7.  LKS Ochaby 96  8  9  3  0  5  35:24
 8.  LKS Błyskawica Drogomyśl  8  6  2  0  6  8:43
 9.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  8  3  1  0  7  11:74
10.   LKS 99 Pruchna  8  0  0  0  8  3:119

Terminarz skoczowskiej III Ligi okręgowej C1 Trampkarz Grupa 2

 

Młodzicy

Skoczów: III Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  12  30  10  0  2  79:11
 2.  KP Beskid Skoczów  12  28  9  1   2  55:15
 3.  CKS PIAST  12  24  7   3   2  53:14
 4.  UKS APN Góral Istebna  12  19   6  1   5  40:30
 5.  UKS Cieszyn  12  13  4  1   7  33:48
 6.  LKS Olza Pogwizdów  12  9  3  0   9  28:67
 7.  RKS Cukrownik Chybie  12  0  0  0   12  8:111

Terminarz skoczowskiej III Ligi okręgowej D1 Młodzik

 

Skoczów: IV Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Wisła Strumień  10  25  8  1  1  38:12
 2.  KKS Spójnia Zebrzydowice  10   24  8  0  2  69:6
 3.  KP Beskid II Skoczów  10  13  4  1  5  28:44
 4.  LKS Pogórze  10   12  3  3  4  49:37
 5.  CKS PIAST II  10   10   3  1  6  42:53
 6.  GKS Morcinek Kaczyce  10   3   1  0  9  10:84

Terminarz skoczowskiej IV Ligi okręgowej D1 Młodzik

 

 

Orliki

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn  9  27  9  0  0  76:21
 2.  UKS APN Góral Istebna  9  21  7  0  2  72:43
 3.  KS Kuźnia Ustroń  9  19  6  1  2  73:37
 4.  KP Beskid Skoczów  9  18  6  0  3  61:44
 5.  LKS Wisła Strumień  9  15  5  0  4  56:42
 6.  KKS Spójnia Zebrzydowice  9  9  2  3  4  61:59
 7.  LKS Olza Pogwizdów  9  9  3  0  6  45:55
 8.  CKS PIAST  9  7  2  1  6  31:84
 9.  MKP Brenna-Górki  9  7  2  1  6  53:77
10.   RKS Cukrownik Chybie  9  0  0  0  9  35:101

Terminarz skoczowskiej Ligi Orlików E1 Grupa 1

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Olza II Pogwizdów  7  21  7  0  0  70:15
 2.  LKS Strażak Dębowiec  7  18  6  0  1  72:24
 3.  CKS PIAST II  7  15  5  0  2  83:18
 4.  GKS Morcinek Kaczyce  7  12  4  0  3  80:30
 5.  LKS Victoria Hażlach  7  9  3  0  4  46:63
 6.  LKS Kończyce Małe  6  3  1  0  5  22:78
 7.  LKS Zryw Bąków  7  3  1  0  6  28:102
 8.  LKS Błyskawica Kończyce Wielkie  6  0  0  0  6  12:83

Terminarz skoczowskiej Ligi Orlików E1 Grupa 3

 

 

Żaki

Skoczów: F1 Żaki Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LUKAM 2010 SP. Z.O.O  8  19  6  1  1  51:17
 2.  KS Nierodzim  8  19  6  1  1  56:24
 3.  KS Kuźnia Ustroń  8  18  6  0  2  48:28
 4.  CKS PIAST  8  11  3  2  3  35:31
 5.  KP Beskid Skoczów  7  10  3  1  3  39:33
 6.  UKS APN Góral Istebna  8  9  3  0  5  46:58
 7.  MKP Brenna-Górki  8  8  2  2  4  33:45
 8.  UKS Cieszyn  8  7  2  1  5  26:40
 9.  LKS Pogórze  7  0  0  0  7  18:76

Terminarz skoczowskiej Ligi Żaków F1 Grupa 1

 

Skoczów: F1 Żaki Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn II  8  20  6  2  0  53:16
 2.  CKS PIAST II  8  19  6  1  1  60:28
 3.  LKS Wisła Strumień  8  19  6  1  1  71:21
 4.  GKS Morcinek Kaczyce  7  15  5  0  2  61:22
 5.  KKS Spójnia Zebrzydowice  8  12  4  0  4  39:38
 6.  LKS Tempo Puńców  8  9  3  0  5  42:43
 7.  RKS Cukrownik Chybie  8  6  2  0  6  23:54
 8.  LKS Kończyce Małe  7  3  1  0  6  15:64
 9.  LKS Olza Pogwizdów  8  0  0  0  8  25:103

Terminarz skoczowskiej Ligi Żaków F1 Grupa 2

 

menu