Podsumowanie rozgrywek: 16.06-17.06.2018r.
20.06.2018

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

BTS Rekord Bielsko-Biała 6:2 CKS Piast

Drużyna juniora młodszego swój ostatni mecz ligowy w tym sezonie rozgrywała w Bielsku. Nasza drużyna pokazała dużą klasę w tym meczu, do przerwy remisowała 2:2, natomiast po przerwie przeciwnicy strzelili nam 4 bramki. Brawa dla wszystkich zawodników juniora młodszego za ten sezon, walkę i zaangażowanie w każdym meczu!

III LIGA OKRĘGOWA ŻYWIEC C1 TRAMPKARZ

CKS Piast 4:0 LKS Soła Rajcza

Trampkarze przystępowali do tego meczu jako mistrzowie ligi. Nie było jednak taryfy ulgowej dla zespołu z Rajczy, ponieważ drużyna CKS chciała zakończyć sezon bez porażki. I to się udało - nasza drużyna strzeliła 4 bramki, dodatkowo zachowując czyste konto. Wielkie brawa dla całego zespołu i trenera za wywalczenie mistrzostwa ligi i to w takim stylu!

III LIGA OKRĘGOWA SKOCZÓW D1 MŁODZIK

CKS Piast 1:4 LKS Soła Rajcza

Drużyna młodzika w niedzielę grała swój pierwszy mecz barażowy o awans do 2 ligi wojewódzkiej. Zespół trenera Jacka podejmował mistrza żywieckiej ligi LKS Soła Rajcza. Przeciwnicy wygrali pierwszy mecz 4:1 i są bliżej awansu. Jednak nasza drużyna się nie podda i będzie w rewanżu walczyć do ostatniej sekundy!

IV LIGA OKRĘGOWA SKOCZÓW D1 MŁODZIK

LKS Pogwizdów 1:0 CKS Piast II

Druga drużyna młodzika grała swój ostatni mecz na wyjeździe z liderem rozgrywek - Olzą Pogwizdów. Mecz był bardzo wyrównany, jednak w samej końcówce decydującą bramkę strzelili gospodarze i to oni odnieśli zwycięstwo. Brawa dla drużyny oraz trenera za wykonanie świetnej pracy, dzięki której nasz zespół pewnie utrzymał się w IV lidze!