Wspaniałe zakończenie roku
19.12.2018
Dobra

W sobotę (15.12.2018r.) judocy KS Cieszyn wzięli udział w ostatnim turnieju tego roku. Zawody zostały zorganizowane przez JUDO Beskydy - SKP Ostrava w Czeskiej miejscowości DOBRA obok Frydka - Mistka. Blisko 200 młodych judoków, 15 klubów z Całej Czeskiej Republiki, Słowacji i Polski walczyło o Puchar Starosty DOBRA.

Nasi wojownicy wystartowali w dziesięcio-osobowym składzie, prezentując rewelacyjną postawę. Młodzi judocy z Cieszyna tego dnia, aż 8 krotnie stawali do walk finałowych w których pokazywali ogromne serce do walki, lecz niestety nie zawsze wystarczą umiejętności, czasami poziom sędziowania pozostawia wiele do życzenia...Mimo przeciwności losu udało się wywalczyć aż 8 medali (2x złoto i 6x srebro), co drużynowo pozwoliło nam uplasować się na 6 miejscu! Jest to rewelacyjny wynik!